+420 605 769 796

Vyklízení ​Praha

wa.me/420605769796

Byty, půdy, sklepy a jiné objekty

info@vyklizenipraha.eu
vyklizeni-bytu

Vyklízení bytů, domů, pozůstalostí

vyklizeni

Vyklízení s přistavením kontejneru

vyklizeni-garazi

Vyklízení chat, garáží, zahrad

Ceny za vyklízení bytů, sklepů a jiných prostor

Vyklízení sklepů, garáží, zahrad

od 1500,-

Vyklízení bytů, domů, pozůstalostí

od 2500,-

Vyklízení půdy, firemních prostor

od 2500,-

Předběžně lze říci, že ceny za vyklízení bytů, pozůstalostí, domů, zahrad, sklepů atd. jsou a začínají takto:

Cena za vyklizení sklepu od 1500 Kč (cena je samozřejmě o něco vyšší pro sklepy, kde je uloženo uhlí atd. standartně je ale cena za vyklízení sklepů nižší než cena za vyklizení bytů)

Vyklízení zahrady nebo garáže cena od 1500 Kč ze zahrad vyklízíme veškerý materiál, větve, dřevo, suť apod. ( pro vyklízení garáží a zahrad je cena obdobná jako u vyklízení sklepů, záleží na celkovém objemu odpadu, často používáme například pro odklízení větví a keřů drtiče, čímž se vše urychlí a tím i zlevní)

Vyklízení bytu a celých pozůstalostí, cena od 2500 Kč ( cena za vyklízení záleží samozřejmě na velikosti bytu, objemu vyklízených věcí, patře atd. Cena za vyklízení bytu začíná  již od 2500 Kč za kompletní vyklízecí práce, včetně dopravy, atd. Vždy je nejhlavnějším faktorem objem vyklízených věcí, to znamená, že i velký byt se dá vyklidit velmi levně, opravdu záleží pouze na množství odpadu. Dále náročnost vyklízení, patro, možnost výtahu, možné znečištění ( byty po neplatičích, "sběratelské" byty ) atd. Při vyklízení například jen částí bytů, pokoj atd. je cena nižší a úměrná množství. Každopádně zvládneme každé vyklízení a každou výzvu. Na trhu působíme již mnoho let a s mnohým jsme se již setkali. Pro přesnou cenu vyklízení nás neváhejte kontaktovat na tel. 605 769 796, na tomto telefonu Vám okamžitě sdělíme cenu za vyklizení Vašeho bytu.

Vyklízení půdy cena od 2.500 Kč ( záleží na množství odpadu, dostupnosti, možnosti výtahu atd. )

Vyklízení kanceláří a obchodních prostor ( zde cena platí taktéž jako u vyklízení bytů, neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku, vyklízíme velké haly i malé kanceláře )

Vyklízení celých domů nebo jejich částí, cena je podobná jako u bytů

Dále po vyklizení bytu nebo jiných prostor provádíme následné práce, jako úklid, štukování, malování, strhávání tapet, škrábání malby, strhávání lina, podlah a pod.

Úklid bytů, kanceláří, prostor cena dle prohlídky

Odvážíme například i jen samotné dosloužilé lednice, ledničky, mrazáky, sedací soupravy, TV, gauče, křesla nebo pračky z bytů,  cena za odvoz takového zařízení je přibližně 850 Kč a to včetně dopravy a nakládky i likvidace.

Vyklízíme byty v týdnu, v sobotu i v neděli a svátky.

Nabízíme i demolice a následný odvoz suti, cena dle metrů, neváhejte nás pro cenu za vyklizení odbourané sutě kontaktovat. 

Ceny jsou včetně dopravy, naložení, odvozu a vyložení odpadu. Vše kompletní, vyklízení bez starostí.

Dále vyklízení balkonů, zahrad, rodinných domů, garáže, obchodů, komerčních prostor, skladů a podobně. Vše vyklízíme velmi levně a hlavně rychle.

Vždy záleží na typu a druhu vyklízeného odpadu, množství pater, znečištění atd. Pro nezávaznou kalkulaci nás prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat na našem čísle 605 769 796 nebo na e-mailu info@vyklizenipraha.eu

Přibližnou cenu za vyklízení Vám rádi sdělíme již při prvním kontaktu. Zavoláte a za pár chvil víte, na kolik Vás vyklízení Vašeho bytu, sklepa, garáže, půdy přijde. Cena za vyklízení se po první nabídce již nemění.

Platby za vyklízení přijímáme v hotovosti i na fakturu.

Vyklízení bytů, půd i sklepů provádíme i o víkendech a svátcích a to bez příplatku. Volejte kdykoliv, vyklízení Praha.

Potřebujete pomoci s vyklízením? Řekněte si o nezávaznou poptávku. Volejte ráno, v poledne i večer

info@vyklizenipraha.eu 605 769 796  WhatsApp  Formulář