+420 605 769 796

Vyklízení ​Praha

wa.me/420605769796

Byty, půdy, sklepy a jiné objekty

info@vyklizenipraha.eu
vyklizeni-bytu

Vyklízení bytů, domů, pozůstalostí

vyklizeni

Vyklízení s přistavením kontejneru

vyklizeni-garazi

Vyklízení chat, garáží, zahrad

Časté dotazy před vyklízením

Jak probíhá vyklízení

Dokážete mi říct cenu za vyklizení předem?

Po Vašem telefonátu či jiném kontaktu, přijedeme a podíváme se s Vámi o jak rozsáhlé vyklízení se jedná, spočítáme objem odváženého odpadu, práci s ním a poté Vám sdělíme cenu. Dále je možné poslat fotografii objektu e-mailem, přes WhatsApp nebo do kontaktního formuláře, plus základní popis a také jsme schopni Vám nabídnout cenu i touto cestou. 

Je domluvená cena konečná?

Ano, domluvená cena se nebude lišit od konečné ceny.

Jaké jsou možnosti platby za vyklízení?

Platby za vyklízení přijímáme v hotovosti, okamžitým převodem z účtu, QR kód, pro firmy a družstva případně na fakturu. Nepožadujeme žádné zálohy předem, platba až po předání hotového díla.

Je potřeba zajistit parkování před domem?

Po dohodnutí termínu zajistíme případný zábor místa pro kontejner nebo parkovací místo a začneme se samotným vyklízením. V lokalitách s horší možností parkování je to poté na domluvě.

Co s odpadem po vyklizení?

Veškerý vyklízený odpad vytřídíme dle typu odpadu a materiálu, vynosíme do připraveného kontejneru nebo jiných aut, nábytek rozložíme na desky, které také odvezeme, menší věci se ukládají do pytlů. Po dokončení vyklízecích prací odpad odvezeme na patřičné místo a předáme Vám již vyklizený prostor. Spolupracujeme i s organizacemi, jako útulky pro zvířata, kam je možné dovézt například deky, ručníky atd. Snažíme se aby se zbytečně neplýtvalo, některé věci ještě můžou posloužit dále.

Vyklízíte i silně znečištěné prostory? Děláte i dezinfekci nebo výmalbu?

V případě potřeby vyklízený prostor desinfikujeme a provádíme po domluvě i úklid, popřípadě před tím přichází na řadu oškrábání zdí, tapet, malování, štukování bytů a podobně, vše podle aktuální potřeby a dohody ( Například vyklízení bytů silně znečištěných, po úmrtí a podobně ) . Jsme schopni zajistit kompletní službu, od vyklizení až po kompletně hotový byt k předání, k prodeji, pronájmu a podobně. Zajišťujeme běžný i finální úklid.

Likvidace celých nebo částečných pozůstalostí.

V případě zájmu jsme schopni zajistit výkup různého vybavení bytu, starožitností a podobně. Po osobní obhlídce Vám nabídneme případnou cenu za pozůstalost. Vše závisí na množství a stavu předmětů a naší domluvě.

Potřebujete pomoci s vyklízením? Řekněte si o nezávaznou poptávku. Volejte ráno, v poledne i večer

info@vyklizenipraha.eu 605 769 796  WhatsApp  Formulář